GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 15464293
nr 1546 4293
Karin Björquist
(1927-2018), Sverige
Ytterfoder, Signerad, daterad -86. Längd: 25 cm, höjd: 12 cm
Karin Björquist, svensk formgivare född 1927, död 2018.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 juni 2023
kl 20:52:51
1/6 17:19:52
Karin Björquist
Läs mer om Karin Björquist